Hakkımda

Modern çağın kum saati dijital dünyaya doğru akıyor…

Teknolojik kasırga tüm dünyayı etkisi altına alıyor.

Çağan Taştan size dijital dünyada üstün hizmet anlayışı sunuyor.

Bilkent Üniversitesi mezunu Çağan Taştan, Dijital Pazarlama alanında profesyonel destek sağlamaktadır. Anadolu Üniversitesi İşletme eğitimine sahip olan Taştan, Bilgi Üniversitesi’de İşletme üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Akademik birikimini teknolojiye duyduğu tutkuyla bütünleştirirken disiplinli çalışmanın önemini yansıtarak ilerlemektedir. Çalışmalarında geçmişin köklü deneyimlerini çağın modern teknolojileri ile harmanlamaktadır.

Soyak Holding bünyesinde 3 yıl dijital pazarlama uzmanı olarak yer alan Çağan Taştan, çeşitli şirketlerde uluslararası hizmet sunmuştur. Edindiği donanımı ve birikimi sentezleyerek kariyer yolculuğunu freelancer olarak sürdürme kararı almıştır. Kullanıcıya özel stratejiler belirleyen Çağan Taştan, ele aldığı her projeyi titizlikle sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı projeleri ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Müşterilerine dijital dünyada en doğru rotayı çizerken, markaları adım adım başarıya taşımaktadır.
Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren Çağan Taştan, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefiyle ilerlemektedir. Dijital mecralarda beklentilerinizi karşılayan çözümler üretirken, hedeflerinize ve iş planınıza yönelik sonuçlar tasarlamaktadır. Çağan Taştan yurt içi ve yurt dışı eğitimlerini projelerine profesyonel bir biçimde yansıtmaktadır. SEO, Google Ads, Web Tasarım, Sosyal Medya Reklamcılığı seçeneklerine sahip geniş hizmet yelpazesi ile başarı yolculuğunu sürdürmektedir.