Neden Beni Seçmelisin?

Merhaba,

Ben Çağan Taştan…

Dijital dünyadaki ihtiyaçlarınızın profesyonel çözüm ortağıyım.

Bilkent Üniversitesi mezunuyum. Eğitim hayatım boyunca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdim ve yüksek lisansımı Bilgi Üniversitesi’nde İşletme üzerine tamamladım. Eğitimin deneyimle pekiştirilmesi gerektiğine inanarak çalışma hayatına adım attım. Soyak Holding bünyesinde 3 yıl boyunca dijital pazarlama uzmanı olarak keyifli çalışmalara imza attım. Akabinde çeşitli şirketlerde uluslararası destek sağladım. İşimin kontrolünü ele aldığım süreçte freelancer olarak dijital pazarlama hizmeti sunmaya başladım.

Dijital pazarlama dünyası uçsuz bucaksız bir okyanusa benzer. Rotanızı doğru belirlemek, sizi ve markanızı başarıya taşır. Yanlış hamleler ise hem bütçenizin hem de vaktinizin kaybına neden olur. Dijital dünyadaki iş çözümleri size özel olarak ve titizlikle analiz edilerek hazırlanmalıdır. Bu sayede okyanusta karmaşık görünen dalgalar, sizi güvenli başarı limanlarına taşır.

Neden Benle Çalışmalısınız?

– Size uzun yıllar aldığım akademik eğitimin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı sektörel eğitimlerimden oluşan bir birikimle hizmet sağlıyorum. Farklı alanlardaki tecrübemi harmanlayarak kreatif bir perspektifle destek sunuyorum.

– Size özel iş stratejileri geliştiriyorum. Markanıza, iş alanınıza ve beklentilerinize uygun çözümler tasarlıyorum. Bu sayede fabrikasyon değil, kişiye özel nitelikli çalışmalara imza atarak ilerliyorum.

– Yer aldığım her projede profesyonel bakış açısıyla ilerliyorum. Başarının disiplinli çalışma kuralından beslendiğini bilerek, aldığım her işin hakkını vermeyi önemsiyorum.

– Müşterilerime dijital dünyada bir rota çizerken daima onların yararını göz önünde bulunduruyorum. Faydalı analizler ve yönlendirmeler sayesinde, kişi ve kurumların en hızlı biçimde başarıya ulaşmasını esas alıyorum.

– Yeni kurulmuş bir markayı bir bebek hassasiyetiyle geliştirerek online dünyada bilinir hâle getiriyorum. Çalışmalarımda global trendleri ve sektörel gelişmeleri inceleyerek ilerliyorum.

Ben Çağan Taştan…

Sizi dijital dünyada güvenli ve başarı odaklı bir iş yaşamına davet ediyorum!

Önerileriniz, sorularınız ve talepleriniz için yanınızdayım.